top of page
IMG_1304.JPG

Příběh Zmrzlina Letovice

Náš příběh začal v roce 2017, kdy jsme se rozhodli přinést kvalitní a poctivou zmrzlinu zpátky do Letovic a tak jsme poprvé otevřeli naše zmrzlinové okno.

Tady je náš příběh

Děláme zmrzlinu, aby nám chutnala

Na kvalitě, poctivosti a výběru surovin nám záleží, proto si dodavatele osobně prověřujeme. V naší zmrzlinárně najdete celkem 21 příchutí. Rádi experimentujeme, proto můžete narazit často na netradiční kombinace. Ochutnali jste někdy melounovou zmrzlinu s kousky Prosciuttu? U nás žádný problém! Myslíme i na alergiky, proto je část nabídky vhodná i pro alergiky na lepek a laktózu.

Jak to bylo?

2020

Nové jméno,

Nová nabídka

Za prvního Covidu jsme to vzali od podlahy. Přejmenovali jsme se na Zmrzlina Letovice (to se dobře pamatuje) a vedení postupně přebírá náš nynější šéf Kryštof.

S kamarády z Adria Gold zároveň rozšiřujeme naši nabídku o řemeslné kopečky z Nivnice.

2021

Zefektivnění,

První experimenty

V roce 2021 jsme se zaměřili na zefektivnění, menšímu rozšíření naší nabídky nápojů a učení se novým věcem. Zpětná vazba od našich skvělých zákazníků nám pomáhá.

2022

Rekonstrukce,

Říkal někdo Waffle?

Začátkem roku proběhla velká rekonstrukce vnitřních prostor naší zmrzlinárny, která nám pomohla přinést naše skvělé Bubble Waffle.

2023

Bláznivý rok

Udělali jsme velké rozhodnutí a pořídili stroj na výrobu vlastní zmrzliny a to od základu. Máme suroviny, máme stroj, jdeme vyrábět vlastní zmrzlinu.

Byla to jízda! Jezdili jste za námi z celé republiky. Na zmrzlinu za námi přijeli až z Holandska. Děkujeme ❤️

2024

Připravujeme

Máme tady rok 2024.

Co pro vás připravené novinky, které zatím neprozradíme. Těšíme se Tebe v nové sezóně!

IMG_1107.JPG

V roce 2023 jsme získali ocenění

Nejvirálnější podnik
Jihomoravského kraje

Děkujeme ❤️

Je to tak! Zmrzlinové okno v Letovicích určovalo v roce 2023 trendy a stalo se tak nejpopulárnějším podnikem v Jihomoravském kraji.

Velkou zásluhu na tom máte i vy, naši zákazníci. 

Kde nás najdete?

bottom of page